Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Олександр Ярославський: «Академія футболу «Металіст» буде працювати в 100 разів краще»

Президент футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський розповів про плани клубу щодо Академії футболу жовто-синіх.

Віцепрезидент футбольного клубу "Металіст" Євген Красніков підкреслив, що у своїй роботі Академія футболу постійно буде шукати свіжі ідеї.

— Чи розглядає клуб різні методики роботи з дітьми? Наприклад, голландська або іспанська?
— Звичайно, у нас давно є своя методика роботи з дітьми. Багато наших вихованців з Академії, побудованої Олександром Владиленовичем, грає в молодіжних збірних, вже викликаються в національну команду. Тому методика залишається колишньою. Звичайно, будемо вдосконалюватися, додаючи нових тренерів, нові ідеї. Думаю, академія буде працювати набагато могутніше, і через кілька років ви побачите її вихованців в основному складі «Металіста» і в національній збірній України. Ось зараз грав 2006 рік, і я знаю, що вже з цього віку за хлопцями стежать. Багато з них — кандидати в збірну за своїм році. Але це старший вік. Далі — малюки, які з часом прикрасять український футбол.

— Уже зараз батьки можуть сміливо телефонувати і приводити своїх дітей до Академії, вірно?
— Вони не просто можуть, вони вже активно це роблять. Пишуть, телефонують, ми регулярно переглядаємо хлопців. Нікому відмови немає. Зараз Академія розрахована майже на 1000 дітей, але я думаю, що з часом буде й більше.

Олександр Ярославський додав: «Основна мета Академії — виховати футболістів для першої команди «Металіста». Стараємося для Олександра Миколайовича Кучера».

Сам же Олександр Кучер розповів, що тренерський штаб першої команди вже зараз придивляється до вихованців Академії.

— Ви дуже уважно стежили за матчами, зокрема, за грою старшого покоління — командою 2006 року народження. Можливо, в когось уже бачите серйозні перспективи?
— Звичайно, бачу багатьох хлопців. Ми вже залучали їх до тренувань головної команди. Основне для них зараз — не зупинятися, рости і розвиватися. Хлопці повинні працювати над собою, і ми обов’язково будемо задіювати їх в першій команді. Ми чекаємо на них!

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...