Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Олександр Кучер: «У першому таймі була слабка реалізація, але в другому все пішло набагато краще»

Пресконференція головного тренера «Металіста» Олександра Кучера після переможного матчу з «Кременем» (4:0).

— Вийшла цікава гра, створювали моменти. У першому таймі була слабка реалізація, але в другому все пішло набагато краще — забили чотири м'ячі. Хоча могли, в принципі, зробити це і в першому таймі. А так все по грі — був контроль, ми створювали моменти й забили достатньо.

— Пейшото крок за кроком наближається до перемоги в перегонах бомбардирів. Чи заплановані якісь преміальні, якщо він таки цього досягне? Ну або якщо забиває по два, як сьогодні.
— Я не знаю, чи у нього в контракті заплановані преміальні, або ні. Головне, щоб він забивав, а команда перемагала. Звичайно, я радий, що у нас є нападник, який забиває майже в кожній грі. Це добре, і головне, щоб він і далі продовжував в тому ж дусі.

— Ще одне питання по Пейшото. Сьогодні він вийшов з капітанською пов'язкою. Можете це прокоментувати?
— Що тут коментувати... Федоріва і Фоміна немає, тому вибрали Пейшото. Він лідер, веде команду за собою, забиває, тому чому б ні?

— Після нічийного результату з «Поліссям» було 5:0 з «Кривбасом», після нічиї з «Гірником-Спорт» — 4:0 сьогодні. У чому секрет такої метаморфози?
— Скажімо так, з «Гірником-Спорт», напевно, була у першу чергу розслабленість. Хлопці, мабуть, були надто самовпевненими. Після тієї гри ми переговорили з ними, пояснили, що не маємо права так грати, виходити на поле розслабленими й самовпевненими. Треба завжди максимально налаштовуватися і готуватися до гри. Ми переговорили, і все вийшло. Сьогодні на полі була інша команда у порівнянні з минулим матчем.

— Сьогодні у першому таймі ви використовували Харріса на позиції під нападником, але в другому повернули його на рідну позицію лівого вінгера. Чи можна очікувати появи Кадіма в ролі класичної «десятки» в майбутньому?
— Чому б ні? Він добре виглядав на цій позиції, просто в другому таймі ми змістили Кадіма на фланг і пробували піднападником Брайана. А так Харріс добре виглядав, відмінно зіграв. У середині він виконував все, що від нього вимагалося.

— Питання з приводу Балулі. Коли його можна чекати на полі?
— Фарес застудився, у нього ще є температура. Лікується.

У наступному турі 18 жовтня (понеділок) «Металіст» зіграє на виїзді з «Агробізнесом» із Волочиська. Початок матчу о 15:15.

На рідний стадіон жовто-сині повернуться у неділю, 24 жовтня. Цього дня суперником нашої команди буде хмельницьке «Поділля». Початок гри о 18:45.

Квитки вже у продажу на kharkov.internet-bilet.ua.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...