Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Олександр Ярославський: «Діти Академії футболу «Металіст» — у надійному місці, у надійних руках»

У суботу, 23 жовтня, було урочисто відкрито відновлену Академію футболу «Металіст».

Президент футбольного клубу «Металіст» Олександр Ярославський, який повністю профінансував реконструкцію, розповів про виконану роботу і про плани щодо розвитку Академії.

— Олександре Владиленовичу, розкажіть, будь ласка, про Академію футболу «Металіст».
— Сьогодні ми відкрили відновлену Академію. Ми її в свій час зробили ще з тим «Металістом», зразка 2005–2012 років. Це була наша ідея з Євгеном Красніковим. З урахуванням того, що тодішній «Металіст» наказав довго жити, по суті, в 2014 році, всі ці роки це все було безхазяйним. Коли ми прийшли сюди і зайнялися відродженням «Металіста», тут, на Академії, були величезні діри, все було в запустінні, ці поля просто добивали. Я думаю, пройди ще півроку-рік, Академію просто добили б, і на цьому все б закінчилося. Але оскільки це вже в минулому, на сьогодні це 14 полів найвищої якості зі штучним покриттям останнього покоління. Ми плануємо, що тут будуть займатися близько 3000 дітей. Спортивним процесом займається Євген Красніков з Олександром Кучером. Моє завдання — товарно-матеріальне забезпечення.

Я хочу сказати, що на сьогоднішній день не витрачено жодної копійки з бюджету. Все це з моєї власної кишені — і Академія, і стадіон, хоча він не знаходиться у моїй власності. Але нам ніколи чекати, коли буде вирішуватися питання з її оформленням. Як я говорив в одному зі своїх інтерв’ю, харків’янам немає різниці, кому належить стадіон. Їм головне — прийти на класний стадіон, до класної обстановки і дивитися суперкоманду, яка грає в єврокубках. Тому наше завдання — нічого не чекати, а просто діставати гроші з кишені і робити все. А з урахуванням того, що у нас є досвід роботи з попереднім «Металістом», того, що у нас суперкоманда зібрана — Євгеній Красніков, Олександр Кучер, усі інші хлопці, яким я дуже вдячний, — ми практично 24 години на добу зараз працюємо над відновленням інфраструктури «Металіста» та створенням команди.

Тому діти Академії футболу «Металіст» — у надійному місці, у надійних руках. У нас суперпрофесійний тренерський склад зібраний. І я впевнений, що тепер усі діти, які вийдуть із воріт Академії, перейдуть не до інших клубів, а сюди, за 20 метрів, на стадіон «Металіст».

— У Харкові зараз непроста епідеміологічна обстановка, пов’язана з COVID-19. Фестиваль триватиме два дні. Чому вирішили провести його саме зараз?
— Якщо взяти навіть останні 100 років, то постійно в світі відбуваються якісь катаклізми. Те Перша світова війна, то Друга світова війна, всілякі революції… Знаєте, люди не хочуть чекати. Невідомо, ніхто не може сказати, коли цей ковід закінчиться, а він уже триває близько двох років. Це перше.

Друге. Ми зібрали людей на відкритому просторі, і це моя особиста ініціатива. Тут немає ніякої політики, ніякої агітації, ні під які вибори це не робиться. Нехай все злостивці заспокояться. Всі, хто хоче — одягає маску. Ковід — це ж така ситуація, за якої можна місяць знаходитися у кімнаті з зараженим ковідом і не захворіти. А можна десь у трамваї проїхати та захворіти. Люди не хочуть чекати, вони хочуть жити. Тому ми і проводимо цей захід без прив’язки до якихось подій. Знаєте, як кажуть, матч відбудеться за будь-якої погоди. Так і у нас.

Відзначимо, що на честь відкриття Академії футболу «Металіст» на території комплексу проходить грандіозний фестиваль. Ритм свята задають відомі українські гурти та артисти — ТНМК, THE HARDKISS, «ТОК», «Агонія» та Jerry Heil. Протягом усіх вихідних оператори food-індустрії Харкова пригощають гостей фестивалю вишуканими стравами. Крім того, працює дитяча зона з атракціонами і мобільним кінотеатром. З повною програмою заходу можна ознайомитися за цим посиланням.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...