Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Олександр Ярославський, Мартін Каллен та Ігор Терехов обговорили футбольні перспективи Харкова

Сьогодні, 5 грудня, у день народження президента «Металіста» Олександра Ярославського відбувся візит до Харкова гендиректора UEFA Events SA Мартіна Каллена. Футбольний функціонер оглянув інфраструктуру першої столиці на предмет готовності до Суперкубку УЄФА та провів робочу зустріч із іменинником та міським головою Харкова Ігорем Тереховим.

«Завдяки зусиллям Олександра Ярославського та всієї структури, яка була налаштована на успіх, місто Харків на дуже високому рівні провело Євро-2012. Панувала надзвичайна атмосфера, все місто жило лише футболом, — зазначив мер Харкова Ігор Терехов. — Готувались до проведення, дуже багато було зроблено: вокзал, магістралі, багато готелів, які були збудовані довкола стадіону, парковки, фасади будівель, підстінки. Такого ніколи раніше не було.

Звичайно, у сьогоднішніх реаліях ми хотіли б повторити успіх на вищому рівні. Хотілося б, звісно, провести у нас Суперкубок УЄФА. Ми дуже серйозно підготувалися б до цього, у нас для цього є всі можливості. Є вже розвинена інфраструктура, чудовий стадіон, якісні дороги, гарний транспорт, готелі. І загалом — Харків дуже гарне, доглянуте, комфортне місто, тому, звичайно, ми б підготувалися. Ми маємо всі можливості, зокрема ресурсні, і найголовніше — наше, спільне з Олександром Владиленовичом бажання провести тут суперфутбол!».

photo_2021-12-05_17-00-49

«І ще хочу сказати, що у місті Харкові дуже люблять футбол, – продовжив Ігор Терехов. — Так вийшло, що були роки забуття, Харків дуже скучив за футболом, і ось зараз відродження «Металіста» на очах. Якщо ви подивитеся сьогодні статистику глядачів, які приходять на ігри, то «Металіст» випереджає команди Прем'єр-ліги. Здавалося б, в УПЛ є команда, але туди ходить мала кількість людей, і при цьому практично завжди є аншлаг, коли грає «Металіст». Але ми впевнені, що він вийде до Прем'єр-ліги і гідно потраплятиме в трійку.

Звичайно, для нас дуже знаковою є ще одна річ – відродження дитячо-юнацької Академії. Ви сьогодні побачите Академію, поля останнього покоління від компанії Desso Sports Systems. Це дуже важливо у розвитку дитячого футболу, у розвитку здоров'я, у розвитку взагалі дитячо-юнацького спорту».

«Ми домовилися, що будуватимемо такі стадіони і по районах», - додав Олександр Ярославський.

«Так, ми популяризуватимемо футбол, і також хочу вам сказати, що у нас йде розвиток жіночого футболу. Вперше команда з Харкова грає у груповому турнірі Ліги чемпіонів – у групі з нами грають «Реал» Мадрид та «ПСЖ». Тому, звісно, у місті Харків люблять футбол, люблять «Металіст». Це команда з величезними традиціями», — наголосив Ігор Терехов.

«Скоро їй буде 100 років», — сказав президент «Металіста».

«Тому, звичайно, ми зацікавлені, щоб у Харкові розвивався футбол. Щодо мене, міської влади, Олександра Владиленовича — ми все зробимо», — закінчив свою думку мер Харкова.

IMG_3796

«Дякуємо за цю зустріч. Я сюди приїхав з нагоди дня народження Олександра Владиленовича, — сказав Мартін Каллен. — У мене хороші спогади про це місто, я приїжджав сюди близько 10 років тому, був у цьому кабінеті 3–4 рази. Я хочу вам сказати, що з того моменту, як Харків почав готуватися до Євро-2012 та його провів, місто змінилося повністю. Я дуже радий, що Олександр Владиленович після невеликої перерви повернувся у футбол. Він зараз багато робить для того, щоби команда «Металіст» вийшла на той рівень, на якому вона була. Я завжди жартую та питаю його: «Коли ви будете в Лізі чемпіонів?». Думаю, ви туди дійдете!

Наразі я бачу злагоджену роботу міста, пана Ярославського, команди, федерації футболу та всіх залучених до процесу для того, щоб Харків прийняв Суперкубок УЄФА. Президент УЄФА Олександр Чеферін наступного тижня буде з візитом у Києві з нагоди 30-ї річниці Української асоціації футболу. Я думаю, це якраз той захід, де пан Ярославський разом із головою УАФ зробить ще одну промоцію Харкова. Зі свого боку зроблю все, бо бачу, що Харків до такого готовий. Ви завжди знаєте, що ми маємо деякі політичні аспекти, але на даний момент ви один із яскравих та бажаних кандидатів. Шанси дуже великі».

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...