Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Артур Мурза: «У «Металісті» мене вразив професійний підхід»

Першим зимовим новачком «Металіста» став креативний півзахисник Артур Мурза. До вашої уваги інтерв'ю з футболістом, який виступатиме у нашій команді під номером 9.

— Артуре, вітаємо з переходом у «Металіст». Під час відпустки ти вже знав, що потрапив до нового клубу. Як це далося взнаки на відпочинку?
— Ця відпустка справді була особливою, бо з'явилася можливість приєднатися до такого великого клубу. Коли підписав контракт, то, звичайно, готувався по-особливому — професійно підходив до всього, працював у тренажерному залі, поводився у формі.

- Зрозумів, який це виклик для тебе?
- Так, звичайно, це безумовний крок уперед. «Металіст» — клуб із великими амбіціями та серйозними завданнями. Велика подяка керівництву та тренерському штабу за те, що в мене з'явилася можливість тут виступати, за те, що звернули увагу. Сьогодні я гравець «Металіста» та щасливий цьому.

— Як виник варіант із «Металістом»? Чи знаєш, коли на тебе звернули увагу, скільки часу переглядали?
— Я розумів, що треба рухатись далі, розмовляв із керівництвом «Оболоні». І щойно з'явилася можливість піти — одразу пішов діалог із «Металістом». Слава богу, все склалося. Мене вразив професійний підхід. Були інші варіанти, але їх уже не розглядав.

— Напевно, ти знаєш, хто у «Металісті» грає на рідній тобі позиції лівого півзахисника. Як уявляєш конкуренцію?
— Я професіонал і маю відповідним чином виконувати своє завдання. А конкуренція – це нормально. Футбол складається із конкуренції, її не можна боятися. Потрібно робити все від тебе залежне і намагатися доводити тренерському штабу та керівництву, що ти здатний і нічим не гірший за своїх конкурентів. І грати.

— Чи була у тебе розмова з керівництвом та тренерським штабом? Про що розмовляли, чого від тебе чекають?
— Головні діалоги, звичайно, попереду, коли команда повноцінно збереться і почне підготовку. Але загалом розмовляв. Мені дали зрозуміти, що на мене розраховують – це найголовніше. Я намагатимусь виправдати очікування і виконувати все по максимуму.

 Які очікування від тренувального збору?
— Великі очікування, бо це чудовий шанс проявити себе. Потрібно починати з самого початку, часу на розгойдування немає. Це великий клуб, у мене є великі очікування. Хочу і чекаю початку тренувань, намагатимуся себе проявляти.

— Ти прийшов у команду у Першій лізі, але, швидше за все, наступного сезону вона гратиме в УПЛ. Наскільки це є для тебе викликом?
— У будь-якого футболіста є мрія грати у Прем'єр-лізі, і я не виняток. Я амбітний футболіст, професіонал. Потрібно готувати себе психологічно, фізично. У цьому немає нічого такого — Перша ліга, Прем'єр-ліга... Дай бог, з'явиться така можливість, і я намагатимусь і робитиму все можливе.

— Чи знаєш уже когось із команди чи знайомство ще попереду?
— Ми футболісти, ми всі знаємо один одного. Багатьох знаю заочно, з деякими знайомий особисто. Думаю, коли команда збереться, із цим проблем не буде, я з усіма познайомлюся вже ближче.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...