Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Дмитро Коркішко, Руслан Бабенко та Данило Книш – гравці «Металіста»

Півзахисники Дмитро Коркішко, Руслан Бабенко та Данило Книш стали гравцями харківського «Металіста». Про це повідомив віцепрезидент клубу Євгеній Красніков.

Дмитро Коркішко є вихованцем київського «Динамо» та має чималий досвід виступів в УПЛ. Попереднім клубом Коркішка був казахський «Актобе». Амплуа футболіста — лівий вінгер. Дмитро підписав контракт на один рік.

Данило Книш — також вихованець столичного «Динамо». Дебютував на рівні УПЛ у 2017 році у складі «Сталі» (Кам'янське). До «Металіста» Данило перейшов із «Минаю», де був футболістом основи. Грає на позиції правого вінгера. Тривалість контракту — два роки.

Руслан Бабенко перші кроки у професійній кар'єрі робив у дніпровському «Дніпрі». Має досвід виступів за луганську Зорю, одеський «Чорноморець», донецький «Олімпік», а попереднім його клубом було житомирське «Полісся». Руслан Бабенко — центральний півзахисник. З «Металістом» підписав контракт на один рік.

Крім того, «Металіст» досяг домовленості про річне продовження контрактів із захисниками Володимиром Шопіним та Віталієм Федорівим.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...