Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Євгеній Красніков: «Постараємося не підвести наших уболівальників»

Віцепрезидент футбольного клубу "Металіст" розповів про ситуацію з легіонерами жовто-синіх та озвучив цілі команди на майбутній сезон.

— "Всі легіонери "Металіста" зараз знаходяться в орендах, крім Маілтона, який проходив курс лікування, у нього були певні проблеми. Пауліньо Бойя грає в "Америка Мінейро", Брайан Ріаскос грав у "Грассхопері", Матеус Пейшото орендований "Сеарою" до грудня. Загалом у всіх хлопців все нормально. Єдина проблема по Давиду да Ора. Ми ще не отримали TMS по цьому гравцю, тому, можливо, відмовимося від нього. Незрозуміла ситуація складається з клубом "Віторія", з якого він до нас приходив. Давид — непоганий футболіст, але він то приїхав, то поїхав... В цілому ж всі хлопці повелися солідно, гідно поводяться і клуби, в які вони перейшли.

Кістяк тих футболістів, яких ми з Олександром Кучером збирали ще з Другої ліги, зберігся. Кістяк, на який ми розраховуємо. Якщо додамо легіонерів — значить додамо. Не додамо — так тому й бути. У нас досить добрий склад, як для новачка УПЛ. Постараємося не підвести наших уболівальників та створити конкуренцію на футбольному полі.

Я не думаю, що в перший рік ми конкуруватимемо за єврокубки. Нам потрібно закріпитись, відчути рівень турніру. Як я вже казав, якби ми частково зміцнилися легіонерами, тоді я міг би говорити про інші цілі. Нам треба закріпитись, спробувати. Багато хлопців не грали в УПЛ, але ми в них віримо. Вони амбітні, горять бажанням. До того ж вони відчувають наше ставлення до них, а ми відчуваємо ставлення хлопців до клубу".

Нагадаємо, сьогодні, 25 червня 2022 року, харківський "Металіст" матчем проти ПФК "Ботев" (Пловдив) відкриває серію контрольних поєдинків на літніх навчально-тренувальних зборах у Туреччині. Стартовий свисток прозвучить о 17:00, посилання на пряму трансляцію буде опубліковано в офіційних соцмережах клубу.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...