Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Євгеній Красніков: «Запас міцності «Металіста» – це Олександр Ярославський»

Віцепрезидент футбольного клубу «Металіст» Євгеній Красніков розповів телеканалу «Футбол 1/2/3» про підготовку жовто-синіх до нового сезону.

— «Металіст» зараз перебуває на зборах у Туреччині. В принципі, приїхали всі хлопці з тих, хто був із нами. Залишилося лише, щоб доїхали Романюк та Федорів. Команда тренується, вже визначено товариські ігри, триває підготовка до сезону. Війна ще раз показала, що ми не помилилися. Кучер усіма задоволений, зараз працюємо із задоволенням. Можливо, підключатимемо молодих хлопців із вихованців «Металіста» 2006 року народження. Не як основних гравців, але пробуватимемо, розвиватимемо. Адже Академія футболу наша працює, традиції треба продовжувати. Все ж таки ми випускаємо непоганих футболістів».

«Я спілкуюся щодня з Олександром Ярославським. Він президент клубу. Я з ним усе це обговорював. Так, керуванням клубу зараз займаюся я. Розв'язую питання, пов'язані зі спонсорами, з гравцями: когось продати, когось купити чи, можливо, взяти в оренду. Ви ж розумієте, що таке запас міцності «Металіста»? Запас міцності «Металіста» — це Олександр Владиленович Ярославський. Іншого ніхто нічого не вигадав. Він мене запевнив, що все буде гаразд. Так, може, не у тих обсягах буде фінансування. Я ж розумію. Всі розуміють, що багатшим від цієї війни точно ніхто не став».

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...