Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Ігор Столовицький: «Кременю» важко на рівних змагатися з «Металістом»

Пресконференція головного тренера «Кременя» Ігоря Столовицького після матчу в Харкові, який обернувся для його команди поразкою з рахунком 0:4.

— У першому таймі хлопці виконали все те, про що ми домовлялися на установці, грали компактно. Попереду нічого не створювали, але, за великим рахунком, нам важко на рівних змагатися з «Металістом», тим більше на його полі. Завдання було - не пропускати швидкі атаки, великими силами самим в атаку не йти. Ми домовлялися, що ззаду всі зони повинні бути закриті. Розуміли, що у суперника в наявності є швидкі футболісти, але, в принципі, в першому таймі ми вистояли, а в другому перший м'яч пропустили... Не знаю, знову нам прилітає... Але ключовим, напевно, став другий гол. Видалення, пенальті, і в меншості нам було вже дуже важко вести оборону. Про атаку, зрозуміло, вже ніхто й не думав.

— Не дивлячись на результат, «Кремінь» рухається вперед. Емблема нова, команда. Завдання — залишитися у Першій лізі? Ви це плануєте?
— Звісно. А навіщо ми тоді граємо? Просто ніхто не розуміє, що на сьогодні в команді багато молодих футболістів. До того ж всі матчі на виїзді ми граємо на траві, а тренуємося завжди на синтетиці.

— Це стара біда. Може, ви це зміните?
— Якби це від мене залежало, я б уже давно це все поміняв. Але як я можу це зробити? Можу продати квартиру, машину — все одно не вистачить, напевно. Тому ось велика проблема. Начебто щось і намагаємося зробити, хлопців налаштовуємо, але зовсім інші групи м'язів працюють — що тут незрозумілого? Тим більше сьогодні поливали поле, а для наших футболістів це важко. Я не виправдовуюсь, хлопцям тільки спасибі сказав. Вони зробили те, що могли, за великим рахунком. Тому, що маємо, то маємо.

— У попередньому турі важку травму отримав ваш півзахисник Панчишин, сьогодні знову в першому таймі травма. Це якась чорна смуга?
— Панчишин вибув надовго, тому що у нього там і хрестоподібна зв'язка зачеплена, і меніск... Потрібна операція. Що стосується сьогоднішньої травми, то доктор зашив, там розсічення велике у Сейтхалілова. Тому в опорній зоні у нас є проблеми. Панчишин випав, Сейтхалілов, схоже, випаде, Головко випав, а у нас зараз із «Оболонню» гра. Що робити, дамо шанс іншим футболістам...

«Металіст» у наступному турі 18 жовтня (четвер) зіграє на виїзді з «Агробізнесом» з Волочиська. Початок матчу о 15:15.

На рідний стадіон жовто-сині повернуться у неділю, 24 жовтня. У цей день суперником нашої команди буде хмельницьке «Поділля». Початок гри о 18:45.

Квитки вже у продажу на kharkov.internet-bilet.ua.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...