Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Новорічна казка на стадіоні: "Металіст" влаштував свято для маленьких харків'ян (фото, відео)

Новорічні та різдвяні свята - це період, коли діти мріють про казкові пригоди, чудеса та подарунки. І важливо, щоб дорослі не забували дарувати юним поколінням свята, які спонукають їх вірити у краще.

За давньою і доброю традицією футбольний клуб "Металіст" спільно з асоціацією багатодітних сімей "АММА" влаштував новорічну урочистість для маленьких харків'ян, які більше за інших потребують підтримки та уваги. 19 грудня у затишній залі VIP-зони Західної трибуни стадіону "Металіст" зібралися діти із синдромом Дюшенна, сироти, діти переселенців та багатодітних сімей, щоб відсвяткувати День Святого Миколая.

Кожна дитина отримала масу вражень та вмінь. Діти взяли участь у різних майстер-класах - робили орігамі, новорічні листівки, моделювали фігурки з кульок. Розважали гостей свята кінетичним піском, пазлами та Дженгою.

Для дітей також приготували танцювальні, вокальні та інструментальні виступи, циркові номери та чудові зимові вірші.

Особливі враження на дітей справило саме місце, в якому проходило свято, адже багато хлопців уперше побачили стадіон "Металіст" і тим більше – побували у самому серці нашого стадіону.

Гості свята явно забрали з собою безліч позитивних вражень від побаченого. А ще - новорічні подарунки від футбольного клубу на згадку про цей казковий день.

"Металіст" не припиняє влаштовувати свята навіть у часи зимової футбольної паузи і знову доводить, що хоче об'єднувати в коло себе всіх харків'ян найрізноманітніших соціальних верств - від найменших до дорослих.

Тільки Харків! Тільки перемога!
Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...