Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

«Металіст» вийшов з відпустки

13 та 14 січня футболісти пройдуть медогляд і проведуть втягуючі тренування.

Морозним ранком напередодні Старого Нового року майже половина гравців «Металіста» зібралася в одній із харківських клінік для проходження медичного обстеження.

Віталій Федорів, Андрій Ралюченко, Олександр Рибка, Данило Каневцев, Олександр Мизюк, Едуард Сарапій, Єгор Демченко, Руслан Фомін, Антон Поступаленко, Євген Банада, Владислав Нехтій вже сьогодні пройшли необхідні тести перед тим, як розпочати бігову роботу та вправи з м'ячем. 

A86I2580

A86I2801

A86I2913

Інші футболісти, включаючи зимового новачка Артура Мурзу, вирушать до лікарів завтра. Виняток становитимуть легіонери нашого клубу. Фарес Балулі, Брайан Ріаскос, Кадім Харріс, Матеус Пейшото, Маілтон та Пауліньо приєднаються до команди вже на першому закордонному зборі.

Виліт «Металіста» до Туреччини заплановано на 15 січня. В Анталії та її околицях з 22 по 27 січня жовто-сині зіграють чотири контрольні матчі з клубами вищих дивізіонів Болгарії, Чехії та Польщі.

Всі ігри будуть показані у прямому ефірі на офіційному каналі «Металіста» в YouTube. Про час початку матчів ми повідомимо на клубному сайті та в соцмережах.

До відльоту до Туреччини підопічні Олександра Кучера теж не сидітимуть склавши руки. Сьогодні і завтра команда проведе тренування, що втягують, на свіжому повітрі.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...