Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

На відкритті Академії футболу "Металіст" "Старгород" презентує унікальний гриль та пиво на честь нашого клуб

На честь урочистого відкриття Академії футболу «Металіст» 23-24 жовтня Перша Чеська пивоварня з рестораном «Старгород» презентує ексклюзивну страву, приготовану на найбільшому грилі в місті.

Спеціальне обладнання, привезене з німецького міста Мюнхен, дозволяє приготувати тушу вагою до 200 кг цілком. Унікальність гриля полягає не тільки в його розмірах - він також дозволяє не втратити в процесі приготування корисні речовини, що містяться в м'ясі. А втрачати їх не можна, оскільки сировина екологічно чисте, доставляється з ферм у свіжому і незамороженому вигляді.

М'ясо маринується протягом декількох годин у секретному маринаді за рецептом чеського бренд-шеф-кухаря мережі пивоварень «Старгород» - Мартіна Швеця. Після обробки туша запікається на найбільшому грилі протягом декількох годин за різних температурних режимів.

STR_0072

Крім того, спеціально до фестивалю на честь відкриття Академії футболу «Металіст» пивовари "Старгорода" зварили унікальний сорт пива - «Металіст» - відродження легенди» !

Це новий сорт чеського крафтового пива, має насичений янтарно-червоний колір. Його щільність 13.0%, фортеця 4.5 об.алк. Пиво характеризується елегантною нотою карамелізованого солоду і приємним, оксамитовим, хмельовим післясмаком. Сорт пива «Металіст» - відродження легенди» - зварений спеціально для відданих шанувальників легендарного харківського футбольного клубу на кращому високотехнологічному європейському обладнанні.

При цьому використовувалися оригінальний чеський солод і чеські дріжджі. У підсумку вийшло справжнє крафтове пиво за рецептом однієї з великих пивоварних держав по-справжньому ручної роботи.

Харків'яни дорожать і пишаються «Металістом»!

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...