Спортивний директор Папа Гуйє: «Картушов підписав контракт із «Металістом» на 2,5 роки»

Спортивний директор «Металіста» Папа Гуйє повідомив клубній прес-службу про підписання контракту з колишнім капітаном чернігівської «Десни» Єгором Картушовим.

31-річний Картушов – фланговий футболіст, який однаково успішно може зіграти і у захисті, і у півзахисті. Кольори «Десни» він захищав із 2012 року, а до цього виступав за «Шахтар», «Зорю» та «Іллічівець» (нині «Маріуполь»).

«Ради вітати новачка у нашому клубі. Знаємо Єгора як сильного гравця та давно стежили за його виступами. Картушов має великий досвід гри у Прем'єр-лізі та, безумовно, нам допоможе. Контракт підписано на 2,5 роки. Сподіваємось на плідну співпрацю», — сказав Папа Гуйє.

«Безумно радий, що приєднався до такої команди, як «Металіст». Мене переповнюють емоції! Все вирішилося буквально сьогодні та пройшло досить швидко. Не було ніяких непорозуміння, спокійно домовилися, і я переїхав з одного готелю до іншого. Сподіваюся вже незабаром порадувати харківських уболівальників своєю грою», — прокоментував перехід у «Металіст» Картушов.