Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Тайсон, Соса, Жажа та інші зірки «Металіста» привітали Олександра Ярославського з днем народження

Сьогодні, 5 грудня, президент «Металіста» Олександр Ярославський відзначає свій день народження. Це свято не залишили поза увагою й колишні зірки харківського футболу, котрі стали улюбленцями жовто-синіх уболівальників — Тайсон, Едмар, Хосе Соса, Клейтон Шав’єр та Жажа Коельо.

Футболісти привітали Олександра Ярославського з днем народження, висловили теплі слова, побажали здоров’я та успіху у всьому.

«Президенте, з Днем народження! Спасибі велике! До побачення», — коротко, але дуже щиро привітав Олександра Ярославського Тайсон.

«Здрастуйте, Владиленовичу! Хочу вас привітати з днем народження, побажати міцного здоров’я, успіхів завжди та в усьому, та сказати велике спасибі за те, що ви зробили для мене в Україні. Дуже дякую, з днем народження!» — сказав екс-гравець збірної України Едмар.

«Привіт, я Хосе Соса, і хочу передати велике привіт Олександру Ярославському. З Днем народження! Я сподіваюся побачити вас найближчим часом і згадати чудові моменти. Мої вітання! Бувайте!».

«Мої вітання президенту Ярославському! Бажаю вам добре відзначити свій день народження. Хочу побажати вам багато удачі, будьте щасливі довгі роки життя! Бажаю вам міцного здоров’я. Я сумую за тими часами!» — сказав Клейтон Шав’єр.

«Привіт, мій друг Ярославський! Хочу сказати вам спасибі за все. Сьогодні ваш день народження, тому я бажаю вам всього найкращого. Бажаю, щоб у вашому житті та житті вашої родини було все добре. Дякую вам за все, ви ставилися до мене як до частини моєї родини. Ви, «Металіст», Харків, Україна стали мені рідними. Вірю, що одного дня ми зустрінемося знову. Знайте, що серце моє завжди з вами. Я вас люблю, мій друже», — зворушливо висловився Жажа Коельо.

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...