Металіст у соціальних мережах
Facebook
FB.metalist.ua
Twitter
TW.metalist.ua
Google+
GP.metalist.ua

Приєднуйся!
УкраїнськаУкраїнська
УкраїнськаРусский
ФК «Металлист»

Третій магазин мережі Metalist Fan Store відкриває свої двері в аеропорту «Харків»

У п'ятницю, 15 жовтня, о 17:00 відбудеться урочисте відкриття магазину клубної символіки «Металіста» в Міжнародному аеропорту «Харків».

Третій магазин мережі буде працювати в терміналі А повітряних воріт міста - при вході з правої сторони біля кафе «Кулиничі». Головне призначення цього Metalist Fan Store - надати можливість харківським мандрівникам купувати сувенірну продукцію для друзів та родичів за кордоном. Гості ж нашого міста з перших кроків по ньому зможуть побачити й відчути особливий футбольний дух, який дарує Харкову «Металіст».

«Ми дуже хотіли, щоб, відлітаючи куди-небудь, харків'яни могли прихопити з собою шматочок рідного міста. А «Металіст» - безумовно, є невіддільною частиною Харкова», - розповів керівник мережі Metalist Fan Store Андрій Степанов.

За доброю традицією, відкривати черговий магазин клубної символіки, а також роздавати автографи й фотографуватися будуть улюбленці фанатів жовто-синіх - Маілтон і легендарний Папа Гуйє.

Відзначимо, що Міжнародний аеропорт «Харків» був реконструйований і модернізований у 2010 році за кошти президента футбольного клубу «Металіст» Олександра Ярославського.

Раніше були відкриті та успішно працюють магазини Metalist Fan Store в Південній трибуні стадіону «Металіст», а також в luxury-готелі Олександра Ярославського Kharkiv Palace 5*. Фан-простори клубу в недалекому майбутньому також з'являться у двох ТРЦ «Караван».

Цены и правила аренды футбольных полей
Информация обновляется...
Правила аренды футбольных полей в парке Победы
Информация обновляется...
Условия соглашения о персональных данных при регистрации на сайте ФК Металлист
Информация обновляется...